Monika Sierko

Fotograf Ślubny Giżycko

Jestem fotografem ślubnym od blisko 10 lat. Najczęściej pracuję w Giżycku, Węgorzewie, Mikołajkach i innych mazurskich miejscowościach. Jestem zakochana w mazurskich krajobrazach, i uwielbiam fotografować ludzi w tej pięknej scenerii. Wśród natury. Wśród jezior, lasów i łąk. Podczas sesji chcę uchwycić Wasze emocje, wyjątkowość miejsca i przede wszystkim uczucie, którym się darzycie. Giżycko i okolice idealnie wpisują się w mój styl fotografii ślubnej. Czyli naturalne i niepozowane ujęcia. Jeśli interesuje Cię naturalna sesja ślubna w Giżycku i okolicach koniecznie napisz do mnie!

Fotograf ślubny Giżycko - Resort Niegocin Giżycko

Moje Albumy

Wszystkie moje fotograficzne sesje ślubne odbywają się w miejscach ciekawych, nietypowych ale zawsze staram się by były to miejsca, które zagwarantują bezpośrednią bliskość przyrody. Miejsca które pozytywnie zaskoczą moje pary, pozwolą czuć się swobodnie i naturalnie. Najwięcej takich miejsc znajduje się w okolicach Giżycka. Dlatego bardzo często odwiedzam te rejony Krainy Tysiąca Jezior Mazurskich. Fotografia ślubna to moja pasja dlatego do każdej mojej pary podchodzę indywidualnie. W każdą sesję ślubną wkładam całe serce ponieważ wiem, że fotografia ślubna to ważna pamiątka  na bardzo długie lata.

Fotograf Ślubny Giżycko

Dlaczego jestem fotografem ślubnym? Zawsze staram się uchwycić Wasze emocje. Sprawić, by każda wyjątkowa chwila podczas Waszego najważniejszego dnia w życiu została uchwycona na fotografii z dnia Waszego ślubu.

Wyślij mi wiadomość

Cześć! Jeśli interesuje Was oferta reportażu ślubnego, wypełnijcie formularz i opowiedzcie mi o
Waszych planach!


    Fotograf Ślubny Giżycko