Monika Sierko

Fotograf Ślubny Giżycko

Fotograf ślubny Giżycko i okolice: Jestem fotografem ślubnym od ponad 6 lat, jednak z aparatem nie rozstaję się od dziecka. Najczęściej pracuję w Giżycku, Węgorzewie, Mikołajkach i innych mazurskich miejscowościach. Jestem zakochana w mazurskich krajobrazach, i uwielbiam fotografować ludzi w tej pięknej scenerii. Wśród natury. Wśród jezior, lasów i łąk. Podczas sesji chcę uchwycić Wasze emocje, wyjątkowość miejsca i przede wszystkim uczucie, którym się darzycie. Giżycko i okolice idealnie wpisują się w mój styl fotografii ślubnej. Czyli naturalne i niepozowane ujęcia. Jeśli interesuje Cię naturalna sesja ślubna w Giżycku i okolicach, to świetnie się składa!

Naturalny styl

Mam naturalne podejście do reportaży ślubnych, staram się nie ingerować w przebieg wydarzenia. Dzięki temu możemy uzyskać prawdziwe zdjęcia pełne emocji i wielkich uśmiechów. Nie zostawiam jednak moich par bez wsparcia. Przez cały czas doradzam na temat naturalnego i bezstresowego pozowania. Jeśli podoba Ci się to podejście, umówmy się na spotkanie w Giżycku! 😉

Fotograf ślubny giżycko – oferta

Monika sierko fotografia rodzinna(3)

Moje Albumy

Lubię kontakt z przyrodą, dlatego wszystkie moje sesje ślubne odbywają się w pięknym, naturalnym otoczeniu. Poświęcam dużo czasu na wyszukiwanie miejsc na plenery ślubne i chętnie dzielę się tą bazą z moimi parami młodymi. Wybieram miejsca, które pozytywnie zaskoczą moje pary, pozwolą czuć się swobodnie i naturalnie. Wykonuję zdjęcia ślubne w plenerze na terenie całego kraju, jednak moje ulubione miejsca znajdują się w okolicach Giżycka. Fotografia ślubna to moja pasja dlatego do każdej mojej pary podchodzę indywidualnie. W każdą sesję ślubną wkładam całe serce ponieważ wiem, że fotografia ślubna to ważna pamiątka na bardzo długie lata.

Fotograf Ślubny Giżycko

Jednak fotografia ślubna to nie wszystko. Bardzo angażuję się we współpracę z moimi parami i chętnie doradzam w sprawie organizacji ślubu. Znam wielu ciekawych podwykonawców, jestem w stanie zaproponować świetnych filmowców, fryzjerki czy makijażystki w okolicach Giżycka. Zależy mi, aby ślub był dla Was wspaniałym wydarzeniem, dlatego postaram się Wam jak najbardziej ułatwić jego organizację. Wymarzony ślub pozwala na stworzenie pięknych i naturalnych zdjęć, pełnych szczerej radości.

Postaram się, aby każda ważna chwila w dniu ślubu została uchwycona i zapamiętana. A każdy gość na przyjęciu otrzymał swoje pamiątkowe ujęcie.

Fotograf ślubny Giżycko, dokładna oferta znajduje się poniżej:

Wyślij mi wiadomość

Cześć! Jeśli interesuje Was oferta reportażu ślubnego, wypełnijcie formularz i opowiedzcie mi o
Waszych planach!


    Fotograf Ślubny Giżycko

    Pochodzę z Węgorzewa i tutaj obecnie mieszkam. Jeśli chcielibyście porozmawiać o ofercie na reportaż ślubny na Mazurach, to bardzo chętnie się z Wami spotkam!

    Podczas spotkania opowiem o swojej pracy, odpowiem na Wasze pytania i pokażę, jak wyglądają zdjęcia ślubne na papierze.

    Fotograf ślubny Giżycko – spotkanie online

    Jeśli nie mieszkanie na stałe w Giżycku, ale w tych okolicach planujecie ślub – możemy spotkać się online. Spotkanie przed ślubem jest ważne, dzięki niemu będziemy mogli się lepiej poznać. Opowiecie mi o swoich oczekiwaniach i planach. To sprawi, że będę w stanie wykonać lepsze zdjęcia ślubne podczas Waszego wielkiego dnia.