Fotografia ślubna Gołdap

Monika Sierko – Fotograf ślubny Gołdap

Cześć! Bardzo mi miło, że zajrzeliście na moją stronę. Mam na imię Monika i zajmuję się fotografią ślubną. Jestem fotografem ślubnym z Węgorzewa ale realizuję reportaże ślubne na terenie całej Polski. Najczęściej fotografuję śluby w okolicznych mazurskich miastach, takich jak Mrągowo, Ełk czy Giżycko. Wielokrotnie pracowałam również jako fotograf ślubny w Gołdapi. Moje reportaże realizuję jako małe opowieści. O miłości, relacji i bliskości. Lubię niepozowane, naturalne zdjęcia pełne emocji. I z takich własnie ujęć składam historie ślubne. Jeśli szukacie w zdjęciach naturalnej radości i na miejsce Waszego wesela wybraliście Gołdap lub okoliczne miejscowości – koniecznie napiszcie do mnie i opowiedzcie o swoich planach!

Sesja ślubna w ogrodzie botanicznym (37)

Zdjęcia ślubne

Jako fotograf ślubny w Gołdapi pragnę uwieczniać wydarzenia w taki sposób, aby były najlepszą pamiątką dla pary młodej. Lubię romantyczne ujęcia i bliskość pokazaną na zdjęciach. Zawsze pamiętam jednak, że dzień ślubu to bardzo radosny czas, dlatego duża część moich zdjęć to szerokie uśmiechy i łzy radości. W fotografii ślubnej najbardziej lubię jednak plenery. Zawsze staram się zabierać moje pary do najbardziej malowniczych zakątków Mazur. Uważam, że zdjęcia ślubne nie potrzebują niczego więcej niż kochającej się pary młodej i pięknego zachodu słońca nad jeziorem.

Fotograf ślubny Gołdap

Dlaczego powinniście wybrać mnie na swojego fotografa ślubnego? Sama niedawno byłam Panną młodą i wiem z jakimi wątpliwościami spotykają się pary. Dlatego chętnie pomagam w organizacji ślubu. Doradzam, wysyłam inspiracje i próbuję rozwiązywać problemy. Możecie na mnie liczyć w trakcie przygotowań, jak i oczywiście na weselu.

Do każdej pary podchodzę indywidualnie ponieważ nie ma dwóch takich samych ślubów. Każda z moich ślubnych historii jest inna i każda zasługuje na najlepszą oprawę fotograficzną. Jeśli uważacie tak samo, sprawdźcie moją ofertę na fotografię ślubną w Gołdapi.

Sprawdź termin

Cześć,
Jeśli interesuje Was moja oferta ślubna, wypełnijcie formularz i zapytajcie o termin!


    Monika Sierko Fotografia – Fotograf Ślubny Gołdap