Fotograf ślubny Kętrzyn

Monika Sierko – Fotografia ślubna Kętrzyn

Fotograf ślubny Kętrzyn: Od ponad 6 lat jestem fotografem ślubnym w regionie Kętrzyna. Pochodzę z Węgorzewa, małego miasteczka na Mazurach. Moje reportaże realizuję w całym kraju, jednak najczęściej odwiedzam właśnie wszelkie mazurskie miejscowości, takie jak Giżycko, Mikołajki i Gołdap. Często zajmuję się również fotografią ślubną w Kętrzynie. Uwielbiam mazurskie krajobrazy. Jeziora, łąki i lasy. I w takie miejsca zabieram najczęściej moje pary młode. Na zdjęciach najważniejsza jest dla mnie naturalność. W swoich kadrach szukam romantyczności, bliskości i ukradkowych spojrzeń. Jeśli w swoich zdjęciach ślubnych szukasz tego samego – skontaktuj się ze mną. Bardzo chętnie odwiedzę Kętrzyn raz jeszcze!

Fotograf ślubny Kętrzyn wesele w Resorcie Niegocin (11)

Dlaczego warto?

Znalezienie fotografa na ślub to trudne zadanie. Wiem coś o tym, bo sama niedawno organizowałam własne wesele. Poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których warto zdecydować się na reportaż ślubny ze mną:

  • Wysoka jakość – Moje reportaże ślubne charakteryzują się wysoką jakością. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie. A każde zdjęcie, które ode mnie otrzymacie, zostanie obrobione.
  • Naturalne zdjęcia – Uwielbiam naturalne zdjęcia ślubne. Nie przepadam za pozowanymi fotografiami, chce byście czuli się swobodnie. Uwielbiam uchwycić na zdjęciach spontaniczne zdarzenia, reakcje i emocje.
  • Bezstresowe pozowanie – Na sesji narzeczeńskiej, którą otrzymacie ode mnie w prezencie, udowadniam, że każdy wychodzi na zdjęciach ładnie. A pozowanie wcale nie jest trudne i stresujące, to naprawdę niezła zabawa.
  • Lubię naturę – Pochodzę z Mazur (Węgorzewo nieopodal Kętrzyna)  wychowałam się w bliskości z naturą. Dlatego na moich zdjęciach będzie dużo zieleni i natury.
  • Terminowość – Uwielbiam pracę fotografa ślubnego. To dla mnie pasja, dlatego pracuję szybko. Wszystkie zdjęcia ze swojego ślubu otrzymasz w ciągu 30 dni!
  • Wysokiej jakości opakowania – Odbitki dostarczam w eleganckim opakowaniu less waste lub pięknym albumie fotograficznym. Cały reportaż otrzymujesz na pendrive w pięknym, ozdobnym pudełku wypełnionym naturą.

Zdjęcia ślubne Kętrzyn

Lubię swoją pracę i bardzo cieszę się, kiedy pary wybierają mnie na fotografa ślubnego. Moją ulubioną częścią reportażu są plenery ślubne. Najlepiej czuję się pośród zieleni i w takich okolicznościach najczęściej tworzę sesje ślubne. Wychowałam się na Mazurach i znam je bardzo dobrze. Odnalazłam w nich wiele pięknych miejsc, również w okolicy Kętrzyna i chętnie zabieram w nie moje pary młode. Fotografia ślubna jest nie tylko moją pracą ale również ogromną pasją. Sama niedawno wzięłam ślub i wiem z jakimi problemami zmagają się pary młode. Stąd do każdego ślubu mam indywidualne podejście. Choć mam swoje ulubione miejsca na Mazurach zawsze dobieram lokalizację pleneru do pary młodej. Wiem, że zdjęcia ślubne to bardzo ważna pamiątka na całe życie.

Fotograf ślubny Kętrzyn

Jestem fotografem ślubnym w Kętrzynie i innych okolicznych miastach. Podróżuję jednak po całej Polsce, fotografując najważniejsze wydarzenia z życia moich par. To ogromne wyróżnienie, dlatego zawsze wkładam w reportaże całe swoje serce. Angażuje się w każdy ślub, od początku jego organizacji, po pomoc w dniu ślubu. Moje pary mogą na mnie liczyć na całym etapie planowania i często moja praca wykracza poza ramy bycia fotografem. Wiem, jak stresujący potrafi być dzień ślubu (swój własny miałam w 2019 roku 😉 ), dlatego chętnie doradzam, polecam usługodawców i staram się rozwiązywać problemy. Jestem dla Was kiedy tego potrzebujecie, jednocześnie podczas pracy staram się pozostać niezauważona. Dlaczego?

Duży nacisk kładę na to byście podczas sesji czuli się swobodnie zarówno podczas przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Ponieważ najcenniejsze fotografie ślubne to te, na których jesteście sobą. Spontaniczne. Naturalne.

Jestem fanem natury, roślin, zwierząt. Natomiast dobrze wykorzystane walory estetyczne mazur i okolic Kętrzyna, pozwalają na stworzenie niesamowitej i zapadającej w pamięć relacji z Waszego ślubu.

Zapytaj o termin

Cześć! Interesuje Was oferta ślubna? Koniecznie napiszcie termin i miejsce Waszego ślubu 🙂


    Monika Sierko Fotografia – Fotograf ślubny Kętrzyn