Fotografia ślubna Mrągowo

Monika Sierko – Fotograf ślubny Mrągowo

Cześć! Mam na imię Monika i pochodzę z Węgorzewa. Jednak pracuję na terenie całego województwa i często zajmuję się fotografią ślubną w Giżycku, Gołdapi i innych mazurskich miastach. Jestem również fotografem ślubnym w Mrągowie.
Lubię naturalne, niepozowane zdjęcia. Moje reportaże ślubne, to mini-opowieści pokazujące Wasze emocje, relacje i historie. Uwielbiam rustykalne śluby i plenery wśród natury, dlatego moja fotografia ślubna na Mazurach pełna jest lasów, pól i łąk. Jeśli na miejsce na Wasz ślub bierzecie pod uwagę Mrągowo i okoliczne miejscowości oraz lubicie otaczać się zielenią, to koniecznie musimy się poznać!

Fotograf ślubny Mrągowo 445

Albumy

W fotografii ślubnej najbardziej cenię sobie wielkie, naturalne uśmiechy oraz łzy wzruszenia. Na moich zdjęciach staram się pokazywać jak najwięcej emocji. Podczas reportażu staram się być niezauważona i z ukrycia łapać najpiękniejsze chwile. Jednak fotografia ślubna to nie jedynie czysty reportaż, równie ważne są dla mnie piękne portrety pary młodej. Dlatego moją ulubioną formą zdjęć ślubnych są plenery. Zawsze zabieram moje pary w najpiękniejsze miejsca na Mazurach. A w okolicy Mrągowa jest ich bardzo wiele! Poniżej znajdziecie kilka moich reportaży ślubnych na Mazurach:

Fotograf ślubny Mrągowo

Nie jestem tylko fotografem ślubnym. Angażuję się we wszystkie reportaże, które tworzę. Staram się doradzać i pomagać na każdym etapie planowania ślubu przez pary młode. Wiem, że fotografia ślubna to pamiątka, którą otrzymujecie na całe życie. Robię więc wszystko, aby reportaże, które oddaję były dopięte na ostatni guzik.

Wielokrotnie byłam już fotografem ślubnym w Mrągowie. Mam za sobą również plenery w tych okolicach. Bardzo chętnie tam wracam, więc jeśli podobają Ci się moje zdjęcia – napisz do mnie wiadomość!

Zapytaj o termin

Cześć! Jeśli interesuje Was oferta reportażu ślubnego, wypełnijcie formularz i opowiedzcie mi o
Waszych planach!


    Fotograf ślubny Mrągowo