Monika Sierko fotografia mazury(1)

Reportaże, które tworzę

Mam na imię Monika i od 7 lat zajmuję się fotografowaniem ślubów. Pomagam młodym parom zapamiętać ważne chwile z ich życia. Mam na to prosty sposób, tworzę bezstresowe zdjęcia pełne bliskości i wielkich uśmiechów.

Jednak współpraca ze mną to nie tylko fotografia. Wspieram i doradzam moim parom podczas całego procesu organizacji ślubu, aby jak najbardziej ułatwić im zaplanowanie wspaniałego wydarzenia. Dodatkowo każdą parę młodą z przyjemnością przygotowuję do pozowania podczas sesji narzeczeńskiej.

Pokazuję, że pozowanie potrafi być naprawdę łatwe, a na koniec udowadniam, że każdy potrafi wyjść na zdjęciach pięknie 😉

Kilka słów o mnie

Moje życie składa się z tworzenia. Dużo piszę i jeszcze więcej fotografuję. Uwielbiam psy w każdej postaci, w domu tworzę roślinną dżunglę, a wieczory poświęcam na filmowe maratony. Do tego wszystkiego od niedawna jestem mamą, co jest największą przygodą!

Urodziłam się na Mazurach, a dużą część życia spędziłam w Warszawie. Fotografuję więc przede wszystkim w obrębie województwa Mazowieckiego oraz Warmińsko-Mazurskiego. Mam jednak duszę podróżnika i chętnie podejmuję się pracy również w innych częściach Polski.  

Mnie już znacie, teraz Wy napiszcie mi wiadomość, opowiedzcie o Was i pomyśle na Wasz ślub.  

Monika-Sierko-Fotograf-ślubny-Warszawa-1024x683(1)