Cześć! Miło mi, że tu jesteś!
Albumy ślubne Warszawa

Mam na imię Monika i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Warszawie ale fotografuję na terenie całej Polski. Pochodzę z Mazur, lubię pola i lasy, tworzę więc naturalne zdjęcia ślubne.
Każdy reportaż to osobna opowieść, nie da się stworzyć dwóch takich samych historii. Jednak większość moich reportaży ślubnych składa się z ciepłych ujęć pełnych emocji. Jestem mistrzem w łapaniu na zdjęciach potajemnych buziaków i ukradkowych spojrzeń. Nie zapominam jednak, że ślub to radosne wydarzenie! Z tego powodu duża część zdjęć, które ode mnie otrzymacie to wielkie uśmiechy i szalone tańce do nocy.

Wiem, że wybór fotografa na ślub to trudne zadanie. Mogę Ci w tym pomóc!

„Monika zachwyciła nas nie tylko swoim profesjonalizmem, zdjęcia jej wykonania są piękniejsze niż kiedykolwiek moglibyśmy sobie wymarzyć. Jeżeli szukasz fotografa, który nie tylko uwieczni ważne chwile, lecz również odda niepowtarzalny klimat i piękno, to współpraca z nią, będzie Twoim najlepszym wyborem:)”

Olga i Grzegorz

Naturalność
Tworzę naturalne reportaże ślubne. Zupełnie bezstresowe i pozbawione sztucznych póz. Po prostu opowiadam miłosne historie za pomocą zdjęć!
Szybki czas realizacji
Sama niedawno wzięłam ślub i wiem, z jaką niecierpliwością czeka się na zdjęcia ślubne. Dlatego moim priorytetem jest dostarczyć Wasze zdjęcia jak najszybciej to możliwe. Czas realizacji moich reportaży to zaledwie 14 dni roboczych!
Sesja narzeczeńska w prezencie
Zależy mi, aby jak najlepiej przygotować moje pary do zdjęć ślubnych. Z tego powodu dla Wszystkich par mam sesję narzeczeńską w prezencie. Na niej udowadniam, że sesja zdjęciowa nie jest taka straszna, a może być nawet dobrą zabawą!
Pomoc na każdym etapie
Bardzo angażuję się w reportaże, które tworze. Chętnie towarzyszę moim parom w całym etapie planowania ślubu. Doradzam we wszystkich sprawach organizacyjnych, a podczas ślubu często pomagam dopinać wszystkie szczegóły na ostatni guzik.
Dostęp do bazy poleceń
Znam wielu wartościowych usługodawców. Chętnie dzielę się z moimi parami tą bazą. Jestem w stanie polecić Wam najlepsze zespoły, cukiernie i florystyki w Polsce.

 

Cena za całodniowy reportaż ślubny na sezony 2021/2022 wynosi 4000zł

Podstawowy reportaż ślubny zawiera:

Sesję narzeczeńską
Do 12 godzin fotografowania, od przygotowań do 1 w nocy
Krótką sesję plenerową w dniu ślubu
Minimum 500 zdjęć po autorskiej obróbce
Prywatna galeria online
Drewniane pudełko pachnące lasem a w nim:
Pendrive i Wasze ulubione ujęcia na papierze

Wierzę, że zdjęcia mają największą moc, jeśli zostaną wydrukowane.
Dlatego do każdego reportażu dodaję 50 wybranych przez Was odbitek w formacie 15x21cm

Czas realizacji zdjęć (obróbki): 14 dni roboczych

Dodatki

album ślubny-2
Album ślubny

Najlepsze historie zasługują na odpowiednią oprawę. Dlatego warto zainwestować w dobrze zaprojektowany album ślubny. Tworzę albumy łączące tradycyjny design i nowoczesną użytkowość. Piękne oprawy skrywają miłosne historie, nadrukowane na jedwabnym papierze. Wytrzymałe karty są odporne na czas i zabrudzenia. W dodatku Wasz album możemy całkowicie spersonalizować, dobierając pasującą do Was oprawę i  grawer.

Ceny albumów zaczynają się od 400zł

Sesja ślubna w Warszawie (2)
Plener w innym dniu

Podczas reportażu ślubnego zawsze zabieram moje pary na krótki, 20 minutowy plener. Jeśli uważacie, że to za mało aby pokazać Waszą wielką miłość – wybierzmy się na plener z prawdziwego zdarzenia! Sesja zdjęciowa może odbyć się w dowolnym miejscu, które sobie wymarzycie. Chętnie przyjadę zarówno do ogrodu w Waszym rodzinnym domu, do pobliskiego lasu, jak i na wyprawę w góry. Jeśli sami nie macie pomysłu na miejsce – możecie liczyć na moją pomoc!

Cena pleneru w innym dniu zaczyna się od 500zł