Opinie

Fotografia ślubna na Mazurach 0092

Olga i Grzegorz

"Monika zachwyciła nas nie tylko swoim profesjonalizmem, zdjęcia jej wykonania są piękniejsze niż kiedykolwiek moglibyśmy sobie wymarzyć. Jeżeli szukasz fotografa, który nie tylko uwieczni ważne chwile, lecz również odda niepowtarzalny klimat i piękno, to współpraca z nią, będzie Twoim najlepszym wyborem:)"
01
10
wesele w Resorcie Niegocin

Asia i Hubert

"Rok przed weselem miałam fotografa, szukałam go bardzo długo..przejrzałam tysiące portfolio..wydawało mi się, ze wybrałam najlepiej. Ale 9 miesięcy przed Naszym weselem zobaczyłam zdjęcia Moniki, miałam okazje przekonać się jak wyglada współpraca.. i wtedy wiedziałam, ze to Właśnie tego szukałam ! ❤️😍 Monika, jest bardzo pozytywna osobą, jest pełna pomysłów, kocha to co robi ❤️ Z całego serca Polecaaaaamy ! ❤️🔥
02
10

Jola i Paweł

"Bardzo ale to bardzo polecam wszystkim zainteresowanym usługi fotograficzne Moniki! ❤️ Razem z moją żoną mieliśmy przyjemność współpracować z Moniką 3 razy. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej - sztos! Miejsce wybrane przez Monikę idealnie wpasowało się w nasz styl i wymagania. Reportaż ślubny - BAJKA 🧡 chyba nie ma nieuwiecznionej osoby z naszego ślubu i wesela z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Jakość zdjęć perfekcyjna i spójna z poprzednią sesją. Sesja małżeńska - wisienka na torcie 🍰 tak na prawdę wiedzieliśmy czego się spodziewać, ale z wielkim zadowoleniem muszę przyznać, że po raz kolejny byliśmy zaskoczeni z pomysłowości oraz efektów 💚 Jeśli ktoś będzie kiedyś miał problem z wyborem fotografa - proponuję porzucić resztę opcji i śmiało kierować się do Moniki 🤩 ciężko znaleźć lepszą osobę w tym fachu 😉 "
03
10

Magda i Błażej

"Współpraca z Moniką to czysta przyjemność. Dzięki niej mamy najpiękniejszą pamiątkę w postaci zdjęć z sesji narzeczeńskiej jak i reportażu ślubnego. Monika to osoba kreatywna i pełna pasji. Zawsze pomoże i doradzi, dzięki czemu stresowaliśmy się dużo mniej. Szczerze polecamy!"
04
10

Magda i Paweł

"Monika sama w sobie jest cicha, spokojna. Podczas pracy przemyka jak cień, niezauważona. W całym tym szale weselnej nocy nie było jej w sumie widać. Za to ona wszystko widziała doskonale, zdjęcia - piękne, pełne emocji, dyskretne i niezwykłe. Niesamowicie zdolna dziewczyna, bardzo profesjonalna i pełna pasji! CUDOWNA! ❤ Serdecznie dziękujemy, że byłaś z nami w tym najważniejszym dla nas dniu i nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania! "
05
10
Monika Sierko fotografia opinie(1)

Ilona i Dominik

Polecam Monikę z całego serca !! 😍 Krępowaliśmy się bardzo ale Monika potrafi wprowadzić taki klimat, że rozluźnialiśmy się w momencie 😍 kiedy nie wiesz jak się zachować i rozpocząć, Monika bardzo dużo podpowiada co bardzo pomaga 🥰 Zdjęcia przewyższają wszelkie oczekiwania! Wykonana usługa na jak najwyższym poziomie ☺️ Polecam na 1000000%!
06
10
Plener ślubny Pisz (3)

Paulina i Przemek

"Bardzo dobra współpraca. Podczas sesji narzeczeńskiej lekko się stresowaliśmy ale dzięki tak dobrej współpracy i przyjemnej atmosferze wszystko przebiegło ok zdjęcia były wyjątkowe 😍 Fotografie ze ślubu, wesela również zjawiskowe, uchwycone ważne, fajne oraz zabawne momenty i ten piękny zachód słońca 😍 Dziękujemy ❤😊"
07
10
Fotografia ślubna Mrągowo (107)

Marcelina i Kamil

"Skorzystaliśmy z sesji narzeczeńskiej oraz ślubnej. Dzięki Monice nie czuliśmy się stremowani, atmosfera była bardzo przyjazna 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, rodzina chwaliła zdjęcia 🙂"
08
10
Monika Sierko Fotografia ślubna Mrągowo 10

Dominika i Wojtek

"Znakomity fotograf z niezwykłą umiejętnością łapania wyjątkowych momentów. Zdecydowanie polecam"
09
10
Sesja ślubna na plaży Warszawa (2)

Gosia i Patryk

"Polecam całym sercem 💚 Do zdjęć wracam średnio raz w tygodniu 😂 i z każdym powrotem podobają mi się coraz bardziej... zarówno sesja jak i reportaż ślubny. 😄"
10
10