Przegląd sesji ciążowych 2020

5 maja 2020
Sesja ciążowa Węgorzewo Giżycko (4)

Krótki przegląd moich ulubionych sesji ciążowych z ostatnich miesięcy. Bohaterami pierwszej sesji są Patrycja i Czarek, którzy czekają na swojego synka. To już moja trzecie fotograficzne spotkanie z tą parą. Oprócz sesji brzuszkowej towarzyszyłam im w dniu ślubu oraz wykonywałam zdjęcia narzeczeńskie. To wspaniałe obserwować, jak tworzy się nowa rodzina. Oto sesja ciążowa na Mazurach 🙂

Sesja ciążowa Węgorzewo Giżycko (5)Sesja ciążowa Węgorzewo Giżycko (3)Sesja ciążowa Węgorzewo Giżycko (2)Sesja ciążowa Węgorzewo Giżycko (1)Sesja ciążowa Węgorzewo Giżycko (6)Sesja ciążowa mazury (3)Sesja ciążowa mazury (2)Sesja ciążowa mazury (1)

 

Druga sesja należała do Bogusi i Adama, którzy zaprosili mnie do swojego domu. Stworzyliśmy klasyczne, naturalne i ponadczasowe zdjęcia w bieli. A korzystając z ładnej pogody wyskoczyliśmy również na krótki plener w Zielonce.

Sesja brzuszkowa mazury (4)Sesja brzuszkowa mazury (2)Zdjęcia brzuskowe na mazurach (5)Zdjęcia brzuskowe na mazurach (4)

 

Kolejna radosna sesja w świetle zachodzącego, wiosennego słońca. Do zdjęć pozowali Justyna i Marek, którzy niecierpliwie czekali na małą Zosię.

Zdjęcia brzuskowe na mazurach (3)Sesja brzuszkowa mazury (1)Zdjęcia brzuskowe na mazurach (2)

 

Na koniec zostawiłam leśną sesję w paprociach. To ostatnia sesja ciążowa na Mazurach w tym zestawieniu.

Sesja brzuszkowa mazury (3)Zdjęcia brzuskowe na mazurach (1)Leśna sesja ciążowa Mazury (3) Leśna sesja ciążowa Mazury (2)Leśna sesja ciążowa Mazury (1)

 

 

Zobacz także lifestylową sesję świąteczną w domu