Sesja narzeczeńska z psem na Mazurach

22 stycznia 2019
sesja z psem w lesie 05

Asia odezwała się do mnie po weselu Dominiki i Wojtka, na którym była druhną. Napisała, że musi mieć mnie na swoim ślubie i nie ma innej możliwości. Lubię dostawać takie wiadomości, więc oczywiście będę towarzyszyć im w dniu wesela. Przy okazji ich polubiłam i zaprosiłam na spontaniczną, zimową sesję narzeczeńską. Oni ochoczo się zgodzili, choć tego samego dnia wyjeżdżali do Belgii. Należymy do tej samej grupy ludzi, którzy uważają psa za członka rodziny. Z tego powodu nie mogłam odmówić, kiedy Asia zapytała czy mogą wziąć ze sobą swojego psiaka. Amstaff Moio okazał się bardzo wdzięcznym modelem i mistrzem drugiego planu.

Zima nie jest moim ulubionym czasem w roku, jednak bardzo lubię oglądać ją na zdjęciach. Szczególnie w lasach, kiedy wszystko przykryte jest śniegiem i ma się wrażenie, że cały las dostępny jest tylko dla nas. Wybraliśmy się więc na krótki spacer w okolicach jeziora Lemięt na Mazurach. Piękne miejsce pełne ciszy i spokoju. Ta sesja potwierdza pewną zależność. Jeśli spotykasz odpowiednich ludzi, którzy mają w sobie naturalną radość, to każde miejsce i pora na zdjęcia jest odpowiednia. Asia i Hubert mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii i wyraźnie cieszą się swoją  obecnością. Wydają się tak mocno i świeżo zakochani, że ciężko uwierzyć, iż ich miłość ma już niemal 10 lat.

 

sesja narzeczeńska z psemsesja narzeczeńska z psem 02sesja narzeczeńska z psemsesja narzeczeńska z psem 04sesja narzeczeńska z psem 05 sesja narzeczeńska z psem 06sesja narzeczeńska z psem 07sesja narzeczeńska z psem 08sesja narzeczeńska z psem 09sesja narzeczeńska z psem 10sesja narzeczeńska z psem 11sesja narzeczeńska z psem 12sesja narzeczeńska z psem 13sesja narzeczeńska z psem 14sesja narzeczeńska z psem na mazurach 01sesja narzeczeńska z psem na mazurach 02sesja narzeczeńska z psem na mazurach 03sesja narzeczeńska z psem na mazurach 04sesja narzeczeńska z psem na mazurach 05sesja narzeczeńska z psem na mazurach 06 sesja narzeczeńska z psem na mazurach 07sesja narzeczeńska z psem na mazurach 08sesja narzeczeńska z psem na mazurach 09sesja z psem w lesie 01sesja z psem w lesie 02sesja z psem w lesie 03sesja z psem w lesie 04sesja z psem w lesie 05sesja zdjęciowa z psem 01 sesja zdjęciowa z psem 02sesja zdjęciowa z psem 03sesja zdjęciowa z psem 04sesja zdjęciowa z psem 06sesja zdjęciowa z psem 05sesja zdjęciowa z psem 07sesja zdjęciowa z psem 08sesja zdjęciowa z psem 09sesja zdjęciowa z psem 10