Sesje narzeczeńskie 2019

15 września 2019
sesja narzeczeńska 105

Sesja narzeczeńska jest ważniejsza niż plener ślubny

Czy wiecie, że sesja narzeczeńska jest ważniejsza niż plener ślubny? To ona pomaga oswoić się z fotografem i nabrać pewności siebie przy pozowaniu. O zaletach takiej sesji mogłabym pisać w nieskończoność i nawet stworzyłam na ten temat artykuł. Koniecznie przeczytaj jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy takie zdjęcia są Ci potrzebne. Jako fotograf ślubny sama przekonałam się o wpływie sesji narzeczeńskiej na jakość reportażu ślubnego. Większość osób po wcześniejszym treningu zdjęciowym była bardziej wyluzowana i łatwiej przychodziło im pozowanie. Zdjęcia wychodziły więc bardziej naturalne i udane. Z tego powodu postanowiłam dołączać ją dla moich par w prezencie i aktualnie w cenie reportażu ślubnego u mnie zawsze jest dodatkowa sesja narzeczeńska.

Moja własna sesja narzeczeńska

Niedawno sama wyszłam za mąż i kilka miesięcy przed ślubem wzięliśmy udział w sesji narzeczeńskiej. To była nasza pierwsza profesjonalna sesja zdjęciowa, do tej pory mieliśmy tylko pojedyncze zdjęcia zrobione przez znajomych. Nie przepadam za byciem po drugiej stronie obiektywu i bardzo się stresowałam. Jestem naprawdę trudnym przypadkiem i dopiero w połowie zdjęć udało mi się wyluzować i pokazać więcej emocji. Jednak to nic w porównaniu do stresu, który odczuwałam w dniu ślubu! Teraz nie wyobrażam sobie, aby mogła pozować do zdjęć bez wcześniejszego przygotowania. Dodatkowo użyliśmy naszych zdjęć do stworzenia galerii będącej dekoracją miejsca naszego przyjęcia weselnego. Poza tym zdjęcia są piękną pamiątką, której sami nie moglibyśmy zrobić i z pewnością zagoszczą w naszym albumie ślubnym.

Moje ulubione zdjęcia

Lubię sesje narzeczeńskie jeszcze z jednego powodu – pozwalają mi poznać moje pary. Cenię sobie dobre relacje z parami młodymi i angażuję się w przygotowania ślubne. Lepsze poznanie par młodych sprawia, że łatwiej mi stworzyć reportaż, który z pewnością im się spodoba. Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubionymi ujęciami z sesji narzeczeńskich w tym roku. Choć rok 2019 jeszcze się nie skończył, a mnie czeka jeszcze kilka sesji zdjęciowych, to już teraz mam wiele ujęć, które chciałabym Wam pokazać! Sesje te odbyły się w Giżycku, Warszawie, Mrągowie i okolicach Węgorzewa.

sesja narzeczeńska 104sesja narzeczeńska 102sesja narzeczeńska 106sesja narzeczeńska 107sesja narzeczeńska 103fotograf ślubny Gołdap 003fotograf ślubny Gołdap 004fotograf ślubny Gołdap 005fotograf ślubny Gołdap 006fotograf ślubny Gołdap 007opuszczona szklarnia warszawasesja narzeczeńska w szklarnisesja w opuszczonej szklarni 100 Góra czterech wiatrów 03Góra czterech wiatrówGóra czterech wiatrów MrągowoFotograf ślubny Mrągowo 10Psy na ślubie 01Góra 4 wiatrów 02Sesja narzeczeńska Giżycko 09Zimowa sesja zdjęciowa 07Sesja narzeczeńska Węgorzewo 03Zimowa sesja zdjęciowa 03Sesja zdjęciowa w lesiesesja z psem w lesie 05sesja narzeczeńska z psem 05sesja zdjęciowa z psem 07sesja zdjęciowa z psem 06sesja zdjęciowa z psem 01