Sesja ślubna w opuszczonej szklarni

18 lutego 2019
Plener ślubny w szklarni Warszawa 01

Sesja ślubna w Puszczy Kampinoskiej

Z Patrycją poznałyśmy się na grupie ślubnej na Facebooku i po wymianie kilku wiadomości wiedziałam, że zarówno ona jak i jej mąż, Adam, to bardzo wyjątkowi ludzie. Rzeczywistość okazała się jeszcze lepsza niż sądziłam. Para ta przyjechała do mnie aż z Torunia. Przed sesją zaprosiłam ich do siebie, aby mogli spokojnie przygotować się do zdjęć. Patrycja wydawała mi się bardzo cicha i spokojna. Za to Adam roześmiany i rozmowny. I choć pierwsze wrażenie wskazywało na to, że to zupełne przeciwieństwa, po kilku minutach fotografowania okazało się jak bardzo się myliłam. Razem tworzą idealny duet i doskonale się uzupełniają. Z radością patrzyłam na ich ogromne uczucie i szczęście wypisane na twarzach. A sesja ślubna w Puszczy Kampinoskiej to był strzał w dziesiątkę, Patrycja i Adam zdecydowanie czuli to miejsce.

Plener ślubny w opuszczonej szklarni

Postawiłam sobie za cel pokazać im moje ulubione miejsca w Warszawie i zrobić mnóstwo emocjonalnych ujęć. Pierwszą lokalizacją była stara, opuszczona szklarnia. Skryta pośród drzew i krzewów. Bardzo lubię takie miejsca, bo choć nieco dziwne, to bardzo w moim stylu. Na tę szklarnię natknęłam się przypadkiem, podczas spaceru z psem i od razu byłam nią oczarowana. Wiosną, kiedy pnącza wrastające w jej ściany przywrócą jej nieco życia, będzie to z pewnością jedna z moich ulubionych scenografii fotograficznych.

Zdjęcia ślubne w Puszczy

Następnie pojechaliśmy na krótki spacer do Parku Narodowego. Sesja ślubna w Puszczy Kampinoskiej marzyła mi się już od bardzo dawna. Choć sama bywam w niej bardzo często, dotychczas nie zabrałam tam żadnej pary. Kiedy dotarliśmy na miejsce zaczynało się ściemniać. Nie udało nam się złapać golden hour i nie przywieźliśmy złotych zdjęć. Jednak te kilkanaście minut po zachodzie słońca potrafi stworzyć prawdziwą magię. Jest to pora, która nadaje fotografiom odrobinę tajemniczości, a ja bardzo ją sobie cenię. W dodatku towarzystwa dotrzymywała nam rodzina łosi, która urządziła wędrówkę kilka metrów od nas i dodała wyjątkowości tej sesji.

Plener ślubny w szklarni Warszawa 02Sesja ślubna w szklarni Warszawa 02Sesja ślubna w szklarni Warszawa 01Sesja ślubna w szklarni 04Sesja ślubna w szklarni 03Sesja ślubna w szklarni 02Sesja ślubna w szklarni 01 Sesja ślubna w szklarni Warszawa 04Sesja ślubna w szklarni Warszawa 03 Sesja ślubna w puszczy kampinoskiejSesja ślubna w puszczy kampinoskiej 02Plener ślubny Kampinos 07Plener ślubny Kampinos 06Plener ślubny Kampinos 05 Plener ślubny Kampinos 04Plener ślubny Kampinos 03Plener ślubny Kampinos 02Plener ślubny Kampinos 01Fotografia ślubna Białołęka (33)Fotografia ślubna Białołęka (34)Fotografia ślubna Białołęka (35)Fotografia ślubna Białołęka (36)Fotografia ślubna Białołęka (39)Fotografia ślubna Białołęka (38) Fotografia ślubna Białołęka (39)Fotografia ślubna Białołęka (40)Fotografia ślubna Białołęka (41)Sesja ślubna w puszczy kampinoskiej 06Sesja ślubna w puszczy kampinoskiej 05Sesja ślubna w puszczy kampinoskiej 04Sesja ślubna w puszczy kampinoskiej 03

 

 

Suknia – Gala suknie ślubne, model Kiera

 

Podobał Ci się ten plener? Sprawdź sesję narzeczeńską Asi i Huberta