Mazurska sesja zdjęciowa z alpakami

21 października 2019
Gościniec Bocianowo Mazury

Sesja zdjęciowa z alpakami

Są na Mazurach miejsca, w których stworzenie włożono całe serce. I widać to od razu. W pomalowanych na niebiesko drzwiach wejściowych, w bluszczu porośniętym murowaną ścianę budynku. W dekoracjach w rustykalnym stylu, pozostawionych w różnych miejscach niby od niechcenia.

A przede wszystkim w zwierzętach, które z zaciekawieniem podchodzą przywitać każdego gościa. Taki właśnie jest Gościniec Bocianowo. To niewielki folwark położony w jeszcze mniejszej mazurskiej miejscowości Stręgiel. W towarzystwie łąk, ciszy i spokoju. Z dala od hałasu dróg i pędzącego świata. Gościniec prowadzony jest przez polsko-duńskie małżeństwo, Kornelię i Christiana. To właśnie dzięki ich uprzejmości mogłam spełnić jedno z moich fotograficznych marzeń. A sesja zdjęciowa z alpakami marzyła mi się od dawna!

Gościniec Bocianowo

Sam folwark skradł moje serce (i do tej pory nie chce go oddać). To miejsce jest przykładem, jak piękna może być polska wieś i jak ciekawe życie można na niej prowadzić. No i te alpaki! Jak pewnie wiecie, uwielbiam zwierzęta i lubię wplatać je w moje zdjęcia. Wykonywałam już zdjęcia par w towarzystwie koni, owiec oraz oczywiście psów. Pierwszy raz robiłam jednak zdjęcia z alpakami i jestem w nich zakochana jeszcze bardziej niż przed sesją. Zwłaszcza, że w Gościńcu alpaki mogą swobodnie poruszać się po jego terenie i przez to pięknie wypełniają wszystkie kadry.

Sesja w agroturystyce na Mazurach

W sesji udział wzięło całe stado z gościńca, jednak głównymi bohaterami (oczywiście oprócz Gabrieli i Łukasza) były alpaki Freddie, Hugo i Victoria, która została odchowana na butelce i jest najbardziej odważna z całego stada. Chłopcy z powodu buzujących hormonów nie byli specjalnie zadowoleni ze swojego towarzystwa. Jednak dzielnie znieśli trudy pozowania. Gabriela i Łukasz świetne odnaleźli się w tych warunkach i pokazali mi piękne emocje. Miło jest móc uwiecznić tak piękną miłość, zwłaszcza w takim magicznym otoczeniu. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się tam kiedyś wrócić!

Miejsce: Gościniec Bocianowo

gościniec bocianowo (1)gościniec bocianowo (2)gościniec bocianowo (3)gościniec bocianowo (4)gościniec bocianowo (5)sesja ślubna z alpakami (17)sesja z alpakami (5)sesja z alpakami mazury (11)gościniec bocianowo (6)sesja ślubna z alpakami (9)sesja z alpakami mazury (12)sesja ślubna z alpakami (10)sesja ślubna z alpakami (11)sesja z alpakami mazury (10)sesja z alpakami (7)sesja z alpakami (14)sesja z alpakami (13)sesja z alpakami mazury (9)sesja z alpakami mazury (4)sesja z alpakami mazury (8)sesja ślubna z alpakami (14)sesja ślubna z alpakami (13)sesja z alpakami (9)sesja z alpakami (11)sesja z alpakami (10)sesja z alpakami (6)sesja z alpakami (8)sesja z alpakami mazury (7)sesja z alpakami mazury (6)sesja z alpakami mazury (5)sesja ślubna z alpakami (12)sesja ślubna z alpakami (15)sesja ślubna z alpakami (16)sesja z alpakami (3)sesja z alpakami (4)sesja z alpakami (2)sesja z alpakami (1)sesja z alpakami mazury (1)sesja z alpakami (12)sesja ślubna z alpakami (33)sesja z alpakami mazury (2)sesja z alpakami mazury (3)gościniec bocianowo (7)gościniec bocianowo (8)