Asia i Hubert wesele w Resorcie Niegocin

12 września 2019
Fotograf ślubny Kętrzyn wesele w Resorcie Niegocin (11)

Wesele w Resrocie Niegocin

Z Asią i Hubertem spotkałam się podczas ślubu Dominiki i Wojtka, na którym oboje byli świadkami. Kilka dni po tym, jak oddałam galerię z tego dnia Asia napisała do mnie wiadomość. Krótko stwierdziła w niej, że muszę być fotografem na jej weselu w Resorcie Niegocin i nie ma innej możliwości. Z pannami młodymi nie powinno się zadzierać, więc oczywiście się zgodziłam. ???? Po sesji narzeczeńskiej którą wykonaliśmy zimą okazało się, że to była najlepsza decyzja. Asia i Hubert świetnie odnaleźli się w tej sytuacji i pokazali piękne emocje. W sesji towarzyszył nam ich pies Moio, który równie dobrze poradził sobie z pozowaniem.

Ślub na Mazurach

Ślub odbył się w jednym z moich ulubionych kościołów na Mazurach – Parafii Dobrego Pasterza w Węgorzewie. Lubię małe, przytulne kościoły, ponieważ tworzą rodzinny i kameralny nastrój. Na wesele pojechaliśmy do Resortu Niegocin, położonego tuż nad jeziorem. Z terenu ośrodka rozpościera się piękna panorama. Na brzegu zrealizowaliśmy małą sesję zdjęciową z użyciem kolorowych świec dymnych i jest to jeden z moich ulubionych tegorocznych trendów ślubnych! Później było puszczanie lampionów do nieba, pokaz fajerwerków i tańce do rana przy muzyce od DJ Ułan.

Plener ślubny nad Jeziorem

Plener ślubny musieliśmy wykonać bardzo szybko, ponieważ Asia i Hubert na co dzień nie mieszkają w Polsce. Kilka dni po ślubie wybraliśmy się więc na zdjęcia w okolicach Węgorzewa. Na szczęście pogoda nam dopisała i trafiliśmy na piękny zachód słońca.

Oto Asia i Hubert i ich wesele w Resorcie Niegocin:

Resort Niegocin Wesele (4)Resort Niegocin Wesele (5)Resort Niegocin Wesele (3)Resort Niegocin Wesele (2)Resort Niegocin Wesele (7)Resort Niegocin Wesele (9)Resort Niegocin Wesele (8)Resort Niegocin Wesele (6)Resort Niegocin Wesele (11)Resort Niegocin Wesele (10)Resort Niegocin Wesele (12)Resort Niegocin Wesele (13)Wesele w Resorcie Niegocin 14Wesele w Resorcie Niegocin 16Wesele w Resorcie Niegocin 15Wesele w Resorcie Niegocin 17Resort Niegocin Wesele (1)Wesele w Resorcie Niegocin 18Wesele w Resorcie Niegocin 19Wesele w Resorcie Niegocin 20Wesele w Resorcie Niegocin 21Wesele w Resorcie Niegocin 24Wesele w Resorcie Niegocin 25Wesele w Resorcie Niegocin 26Sala weselna Giżycko 6Wesele w Resorcie Niegocin 27Wesele w Resorcie Niegocin 23Fotograf wesele Wilkasy 2Fotograf wesele WilkasyFotograf wesele Wilkasy 3Wesele w Resorcie Niegocin 29Sala weselna Giżycko 3Wesele w Resorcie Niegocin 30Sala weselna Giżycko 1Sala weselna Giżycko 5Sala weselna Giżycko 4Sala weselna Giżycko 8Sala weselna Giżycko 7Wesele Giżycko 4Wesele Giżycko 2