Dominika i Wojtek – Fotografia ślubna Mazury

30 października 2018
Fotografia ślubna Mazury

Amerykański ślub na Mazurach Dominiki i Wojtka

Jestem za tym, aby łączyć style i tworzyć w ten sposób nowe rozwiązania, które nie mają swojej nazwy, nie mieszczą się w ramy. Na świecie jest tak wiele pięknych rzeczy, więc dlaczego zamykać się tylko w jednym stylu? Rustykalne wesele w uroczej chacie nad jeziorem w sercu Mazur, a przygotowania jak z amerykańskiego filmu? Czemu nie!

Z Dominiką i Wojtkiem wszystkie ustalenia oraz umowę podpisaliśmy mailowo.  Spotkałam się więc z nimi zaledwie dwa tygodnie przed ich ślubem, na sesji narzeczeńskiej. Po tym spotkaniu było oczywiste, że to wesele będzie wyjątkowe. Bo jeżeli miłość trwa 10 lat, to musi być prawdziwa. I była, tego dnia zagrało wszystko!

Sesja narzeczeńska nad jeziorem

Często mówię swoim parom, że sesja narzeczeńska jest ważniejsza niż plener ślubny, ponieważ umożliwia lepsze zapoznanie się z parami.  Dominika i Wojtek się na nią zdecydowali i zabrałam ich w jedną z moich ulubionych lokalizacji w okolicy Węgorzewa. Ciche miejsce nad jeziorem porośnięte drzewami, wiosłowe łódki pozostawione przy brzegu i maleńki pomost ukryty wśród trzciny. Kwintesencja Mazur. I oni idealnie do tego miejsca pasowali. Zupełnie naturalni i szczęśliwi. Miałam nadzieję, że w dniu ślubu będą równie prawdziwi. I byli. Było też białe wino, które grzało nawet na zimno, niebieska Warszawa, first look z prawdziwego zdarzania i przede wszystkim gorąca, rodzinna atmosfera.

Rustykalne wesele u Jakuba w Kruklankach

Ośrodek u Jakuba łączy w sobie wszystko, czego trzeba, aby urządzić prawdziwe, Mazurskie wesele w rustykalnym stylu. Jego sercem jest klimatyczna drewniana chata z wielkim paleniskiem pośrodku sali. Karczma otoczona jest lasem oraz jeziorem z piaszczystą plażą. A ta plaża jest idealnym miejscem, aby podczas wesela zabrać swoje cztery druhny i czterech drużbów na małą sesję zdjęciową.

Cieszę się, że dajecie mi możliwość tak często bywać na Warmii i Mazurach. Ciężko spotkać piękniejsze miejsca i wspanialsze śluby niż te Mazurskie, przekonajcie się sami.

Miejsce: Ośrodek Jakub

Film: Fabryka Weselna

 

Poznaj moją ofertę ślubną

Fotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryŚlub w stylu AmerykańskimŚlub w stylu AmerykańskimŚlub w stylu AmerykańskimŚlub w WęgorzewieŚlub w WęgorzewieŚlub w WęgorzewieŚlub w WęgorzewieFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna WarszawaFotografia ślubna WarszawaFotografia ślubna WarszawaFotografia ślubna WarszawaWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele nad jezioremWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFotografia ślubna MazuryFirst look Fotografia ślubnaŚlub MazuryParafia dobrego pasterza WęgorzewoParafia dobrego pasterza WęgorzewoParafia dobrego pasterza WęgorzewoParafia dobrego pasterza WęgorzewoParafia dobrego pasterza WęgorzewoParafia dobrego pasterza WęgorzewoParafia dobrego pasterza WęgorzewoFotograf na wesele WęgorzewoFotograf na wesele WęgorzewoFotograf na wesele WęgorzewoFotograf na wesele WęgorzewoFotograf na wesele WęgorzewoFotograf na wesele WęgorzewoFotograf ślubny WęgorzewoFotograf ślubny WęgorzewoFotograf ślubny WęgorzewoFotograf ślubny WęgorzewoFotograf ślubny WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoZdjęcia ślubne WęgorzewoMazurskie wesele KruklankiMazurskie wesele KruklankiMazurskie wesele KruklankiRustykalne wesele u JakubaRustykalne wesele u JakubaRustykalne wesele u JakubaRustykalne wesele u JakubaFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna GiżyckoFotografia ślubna KruklankiFotografia ślubna KruklankiFotografia ślubna KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba KruklankiWesele u Jakuba Kruklanki